Barcelona chytla představení 18letého národního mládežnického hráče Západu před Realem Madrid, další Pedri?

Kvůli vysokým cenám hráčů na přestupovém trhu se kluby vždy snaží získat nejlepší mladé hráče za nízké ceny. Barcelona a Real Madrid pronásledují záložníka Santanderu Pabla Torre a podle Daily Sport Barca bitvu o hráče vyhrála.

Torreho kontrakt se Sportingem Santander vyprší v roce 2025, ale s klubem byla uzavřena dohoda, že může odejít letos v létě. Podle zprávy „Daily Sports“ Real Madrid na představení hráče již nějakou dobu pracuje, vedení se však ujala Barcelona, ​​práce na představení byly dokončeny v pátek a brzy oficiálně vstoupí v platnost. Barcelona dres

Torre září v aktuální Serii C a tým tvrdě pracuje na postupu. Je členem španělského národního mládežnického týmu a loni v létě dostal nějaké nabídky, ale rozhodl se počkat další sezónu.

Barcelona je optimistická, protože Barcelona má dobré vztahy s jeho agentem Arturem Canalesem, který je také agentem Xaviho a Piqueho a spol.

Barcelona vyjednala přestup pro 18letého hráče s Athletic Santander, což by mohlo být méně než jeho klauzule o uvolnění 10 milionů eur.

Úspěch, kdy Barcelona představila Pedriho z malého klubu, učinil Barcelonu plnou důvěry v takové podpisy.