Chelsea porazila AC Milán 2:0

Chelsea ve čtvrtém kole Ligy mistrů porazila AC Milán 2:0.

Tato hra je nejen velmi známá proti oběma stranám, ale také hvězdám na tribunách. Výkon italského internacionála si na místo přijel prohlédnout italský trenér Mancini. Přišel i bývalý hvězdný útočník Ševčenko, který hrál za AC Milán a Chelsea Nejslavnější období držitel Zlatého míče z roku 2004 prožil v AC Milán.

Nejlepším hráčem zápasu byl vyhlášen Mount v Chelsea dresy , který poslal nádhernou přihrávku ve 34. minutě. ve dvou po sobě jdoucích zápasech Ligy mistrů. Aubameyang při oslavě svého gólu přeskočil na San Siro, přestože debutoval v mládežnickém týmu AC Milán, nikdy nehrál za seniorský tým AC Milán, takže není příliš na oslavu gólu.

Chelsea v této sezóně prohrála v prvním kole skupinové fáze Ligy mistrů a byla na dně tabulky, což vyústilo v odvolání bývalého trenéra Tuchela. Od té doby, co se Porter ujal trenéra, dovedl svůj tým k nepřekonatelné bilanci 4 výher a 1 remízy v Lize mistrů a Premier League. Všechny poslední tři zápasy vyhrál bez inkasovaného gólu a celkové skóre je 8. -0.