Manchester City oficiálně oznámil prodloužení šestiletého Diazova kontraktu na uzamčení jádra obranyManchester City oficiálně oznámil obnovení Ruben Dias, obě strany podepsaly novou šestiletou smlouvu, Gua Shuai zamkl jádro dlouhodobé obrany. Levné Fotbalové dresy

Oficiální prohlášení Manchesteru City je následující:

Ruben Diaz a Manchester City dres 2021 podepsali novou šestiletou smlouvu, za Manchester City bude hrát minimálně do léta 2027!

Čtyřiadvacetiletý Diaz se loni v létě přestěhoval z Benficy do Manchesteru City. Jeho vítězný duch, obranné povědomí a technické schopnosti z něj v minulé sezóně udělaly páteř obrany Manchesteru City.

Ve své debutové sezóně hrál 50krát a vstřelil jeden gól. Pomohl týmu vyhrát Premier League a Carabao Cup a také pomohl Manchesteru City poprvé v historii postoupit do finále Ligy mistrů.

Ve své první sezóně získal Diaz mnoho osobních vyznamenání, mimo jiné FWA Player of the Year, Premier League Player of the Season, Etihad Airways Manchester City Player of the Season a UEFA Champions League season nejlepší obránce.

Všichni zaměstnanci Manchesteru City gratulují Diazovi k podpisu nové smlouvy a doufají, že jeho budoucí kariéra v Manchesteru City dopadne dobře!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

VÆLG DIN VALUTA
CZK Česká koruna