Mourinho byl často pokutován, proč?

V 9. kole Serie A v sezóně 2021/22 začala soustředěná bitva. Řím doma remizoval s Neapolí 0:0. Mourinho byl vyloučen s červenou kartou a série 8 výher Neapole skončila .

Neapol vyhrála poslední 3 ligové zápasy proti Římu, Roma vyhrála pouze 1 zápas s Neapolí z posledních 6 ligových zápasů a pouze 1 zápas proti Neapoli vyhrála v posledních 5 ligových zápasech doma.

Pellegrini se otočil z hranice pokutového území a střelu zblokoval Coulibaly a minul levou tyč. Poté Pellegrini zahrál rohový kop a hlavička Zaniola z bližšího rohu šla vedle. Kristante udělal přímý pas po krádeži a Abrahamova push shot minula ze 12 yardů. Neapol přešla do protiútoku a Insigne z hranice pokutového území vysoko přestřelil. Ve druhém poločase byla střela Osimhena z krátké vzdálenosti zblokována a trefila pravou tyč, Mario Rui nastřelil prázdnou branku a byl zablokován Castorpem. Zielinski zahrává rohový kop a Osimhen hlavou trefuje břevno. Pellegrini rozehrál přímý kop z pravé strany a Mancini si naběhl nahoru a minul.

Za zmínku stojí, že ve 46. minutě se Mourinho pohádal se čtvrtým rozhodčím a rozhodčí mu přišel k postranní čáře ukázat červenou kartu. V 57. minutě byl Mourinho vyloučen s červenou kartou, protože byl nespokojený s penaltou. V 81. minutě dostal další žlutou kartu a byl vyloučen ze hřiště.

Ještě neuvěřitelnější je, že trenér Neapole Spalletti, který měl špatný vztah s fanoušky, protože donutil romskou legendu Tottiho odejít do důchodu, byl během zápasu uražen romskými fanoušky, ale přesto fanouškům zamával, aby vyjádřil svou vděčnost. Před koncem Spalletti zatleskal rozhodčímu a byl vyloučen.

Konkurence je napjatá a situace nastávají často.Víte proč? Vítejte a zanechte své komentáře. Ve hře jsou vítězové a poražení a fanoušci nemají žádné hranice. Poskytujeme velké množství Levné Fotbalové dresy (přizpůsobitelných) pro fanoušky po celém světě. Oblékněte si stejný dres se svým idolem a sledujte společně vzrušující fotbalové zápasy!

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

close