Nejnovější kurz na výhru Ligy mistrů UEFA

Skupinová fáze Ligy mistrů 22-23 zahájí třetí kolo soutěže. S koncem prvních dvou kol zápasů a dnem zápasu národního týmu agentura také aktualizovala kurzy na výhru Ligy mistrů v reálném čase. Díky vynikajícímu výkonu celého týmu, zejména Haalandu, Manchester City stále vedl seznam se 3. kurz 1 a Paris Saint-Germain Německá 1 ztratila 6 na druhé místo, Bayern prohrál 7,5 ku 1 a předstihl Liverpool na třetí místo.

Podle nejnovějších kurzů je Manchester City na prvním místě se 3 prohrami od 1. V příštím kole se utká s Kodaní, nejslabším týmem ve skupině, aby dosáhl na sérii 3 výher. Kolo se utká s Benficou, která Udržel kompletní vítězství v nové sezóně, Bayern ztrácí 6,5, aby předstihl Liverpool a je na třetím místě.Tým vyhraje v příštím kole proti smolné Plzni poté, co vyhrál dva evropské giganty Inter Milán a Barcelonu.

V semifinále Premier League se někdo raduje a někdo trápí, Manchester City se přirozeně raduje, ale cesta dalších tří týmů v Lize mistrů není hladká. Kurz Liverpoolu na výhru se před začátkem skupinové fáze zvýšil z 6,5 na 1 na 8 : 1. V prvních dvou kolech skupinové fáze má na kontě 1 výhru a 1 prohru a s Neapolí prohrál o 3 góly. Tottenham šel z 15 na 1 na 21 na 1. V zápase proti Sportingu prohrál tým na poslední chvíli prohrál dva góly v řadě. Aktuální šance Chelsea na zisk titulu jsou 26 ku 1 a pořadí kleslo na 8. Tým si ve skupinové fázi vedl špatně a jednou prohrál s Dinamem Záhřeb.

Co si myslíte o tomto vítězném kurzu Ligy mistrů, vítejte v komentáři níže, naše webové stránky aktualizovaly nový fotbalový dres a svůj dres si také můžete přizpůsobit, vítáme vás ke konzultaci.