Nejnovější soupiska portugalského národního týmu

Ve čtvrtek portugalská reprezentace oznámila novou soupisku, ve vedení pokračoval Cristiano Ronaldo, vybráni byli i spoluhráči z Manchesteru United B Fei a Dalot.

Navíc byl vybrán i milánský útočník Leo, který je ve výborné kondici. Na seznamu je i veterán Pepe. Za zmínku stojí, že Premier League Wolves má tentokrát vybrané 4 hráče, jsou to Jose Sa, Neves, Nunes, Neto. Portugalsko dresy

Portugalsko se v Lize národů utká s Českem a Španělskem.

Brankáři: Diogo Costa (Porto), Jose Sa (Wolves), Patricio (Rom)

Obránci: Dalot (Manchester United), Cancelo (Manchester City), Danilo Pereira (Paříž), Pepe (Porto), Ruben Dias (Manchester City), Thiago Jallo (Lille), Nuno Mendes (Paříž), Guerrero (Dortmund)

Záložníci: Palinha (Fulham), Neves (Wolves), B sedadlo (Manchester City), B Fee (Manchester United), Mario (Benfica), Nunes (Wolves), Vitini Asia (Paříž), Willian Carvalho (Betis)

Útočníci: Cristiano Ronaldo (Manchester United), Jota (Liverpool), Pedro Neto (Wolves), Felix (Atletico Madrid), Rafa Silva (Benfica), Leo (AC Milán), Horta (Braga)

Těším se na zápas obou týmů, v tu dobu si posunu stoličku a budu sledovat jejich hru a také si obléknu nový fotbalový dres, který mám rád, a budu jíst chutné svačiny, haha!