Paris Saint-Germain prohrál 1:0 s Bayer Mnichov

V prvním kole osmifinále UEFA Champions League se hrál důležitý zápas proti Bundesligovému Bayernu doma. Messi a Neymar nastoupili společně. Mbappe odešel z lavičky za 57 minut. Paříž doma prohrála s Bayernem 0:1 .

V prvním poločase se Paris bránila a přešla do protiútoku, pouze 1 střela v poločase, Bayern selhal 10 střel v poločase, Ramos a Verratti udělali mnohokrát klíčové bloky! V 53. minutě druhého poločasu skóroval Koeman střelou z lapače, v 63. minutě se tyče zmocnil Choupo Moting v Bayern Mnichov dres 2023, v 77. minutě byl gól Mbappeho pro ofsajd označen za neplatný, v 82. min. Mbappe skóroval znovu a znovu. Paval byl odpálen kvůli ofsajdu a v přestávce Pavard opustil hřiště se 2 žlutými a 1 červeným. Nakonec Paris utrpěla sérii 3 proher a prohrála první kolo. Messi měl v tomto zápase 2 střely, 0 střel na branku a 0 asistencí se skóre 7,1 po zápase.

Nagelsmann byl vyslýchán za svou veřejnou kritiku hráčů, protože Bayern Mnichov po zimní přestávce utrpěl tři po sobě jdoucí ligové remízy. Levné Fotbalové dresy Naštěstí v posledních 3 zápasech v různých soutěžích Bayern vyhrál 3 po sobě jdoucí vítězství a jejich stav se vzpamatoval.

Obě strany příští měsíc zahájí druhé kolo konfrontace a stále panuje nejistota, kdo postoupí.

Co si myslíte o této hře, napište komentář níže!