Po vyrovnání v závěrečné fázi se neporazitelný rekord Bayernu v Lize mistrů rozšířil na 22 zápasů

V prvním kole osmifinále Ligy mistrů Bayern na poslední chvíli vyrovnal skóre Koemanovým gólem, což mu také umožnilo udržet rekord. Levné Fotbalové dresy

Bayern v minulé sezóně porazil ve skupinové fázi Ligy mistrů Salcburk. V předchozích 5 evropských hrách vyhráli v Rakousku 2 výhry, 2 remízy a 1 prohru. Jediná porážka byla v roce 1967. Ve 21. minutě se ale na svou stranu trefil salcburský Adama a Bayern vyrovnal až v 90. minutě. Bayern dresy

Tehdy se šikmo prosadil Pavar, hlavičkoval Muller a Koeman zasunul hranici pokutového území do sítě a upravil na 1:1.

Po tomto zápase Bayern v Lize mistrů neporazil ve 22 venkovních zápasech a tým dosáhl 17 výher a 5 remíz. Naposledy prohráli venku v Lize mistrů v září 2017 proti Paris Saint-Germain.

To je také nejdelší nepřekonaný rekord v historii Ligy mistrů.