Zda má Chelsea Champions League své dno nebo ne, počkáme a uvidíme!

1/8 finále Ligy mistrů UEFA zahájilo druhý zápas, Chelsea se vrátila domů proti Dortmundu. Dortmund v prvním kole doma porazil Blues 1:0 a převzal iniciativu k postupu. Ať už se očekává, že Chelsea bude doma kontrovat Hornets a prodlouží postup do prodloužení nebo dokonce penaltových rozstřelů, počkejme a uvidíme!

V lize, která právě skončila minulý víkend, Chelsea porazila Leeds United 1:0, což je také její první vítězství od 15. ledna. Od února Blues vyhráli 5 zápasů a vstřelili pouze jeden gól a nakonec si obnovili život vítězstvím a posílili morálku.

Ve srovnání se špatným stavem Chelsea se Dortmund neustále prosazuje a poté, co minulý víkend porazil Lipsko 2:1, vyhrál v lize 8 po sobě jdoucích vítězství a přezkoumal nejdelší vítěznou sérii v historii týmu v jediné sezóně. Nejen to, od vstupu Hornets do roku 2023 vyhráli deset zápasů ve všech soutěžích.Kapitán Royce vstřelil gól a vyrovnal bodový rekord týmu v nejvyšších profesionálních soutěžích. Nyní má Bumblebee liga dobrou dynamiku a žlutý trikot je na hřišti neporazitelný Líbí se vám Dresy na fotbal Bumblebee Dortmund? a

Jak se Chelsea přizpůsobí tempu Dortmundu? Je pochybné, zda může hrát dortmundský teenager Adeyemi, který v prvním kole soupeře předváděl dobré výkony a dával góly. Dobrá zpráva pro návrat Chelsea je i absence hlavního brankáře Kerbera kvůli zranění. první kolo, Chelsea Je Liga mistrů na svém dně? Sledujte nás prosím i nadále, dejte nám společně pozor na vzrušující události!

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

close