Chorvatsko porazilo Nizozemsko 4:2! Luka Modrić uspěl!

Semifinále Evropské ligy UEFA začalo zápasem mezi Chorvatskem a Nizozemskem, který Chorvatsko vyhrálo 4:2 a postoupilo do finále. Zápas byl velmi vyrovnaný a Chorvatsko nemělo na začátku velkou převahu, ale Luka Modrić vstřelil rozhodující gól a zpečetil tak vítězství.

První gól zápasu padl ve 34. minutě, kdy Donyell Malen po přihrávce v pokutovém území poslal Nizozemsko do vedení 1:0. Druhý gól padl v 55. minutě, kdy Andrej Kramarić z pokutového kopu vrátil Chorvatsku vedení 1:1. V závěru zápasu se ještě prosadil Donyell Malen, který se trefil z penalty. Třetí gól padl v 72. minutě, kdy se Mario Pašalić zmocnil míče v pokutovém území, vyhnul se nizozemským hráčům kolem sebe a prudkou střelou zvýšil na 2:1. Stav utkání byl vyrovnaný 2:2. Zápas dospěl do prodloužení. Po dvou minutách hry, v 98. minutě, však Bruno Petković střelou z dálky zvýšil vedení Chorvatska. Ve 116. minutě si veterán Luka Modrić v Chorvatska dresy 2023 s číslem 10 vytvořil další tutovku a přesnou střelou zpečetil vítězství.

Zápas skončil v prodloužení 4:2 a Chorvatsko si tak připsalo nejen vítězství, ale také postup na turnaj. Pokud jste zápas nestihli, jděte se podívat na opakované záběry, a to nejen kvůli počtu vstřelených branek, ale také proto, Dětské Fotbalový dres že celý zápas byl velmi napínavý a pro Chorvatsko se dá považovat za úspěšný obrat.