Inter Milán 1:0, na druhém místě, AC Milán utrpěl sérii 3 porážek

Ve 21. kole Serie A se doma utkal Inter Milán s AC Milán. Nakonec skóroval Lautaro v dres Inter Milan a Inter Milán 1:0 AC Milán. Neapol vedla Name, AC Milán utrpěl sérii 3 porážek v lize.

Calhanoglu v prvním poločase asistoval Lautarovi ke skórování rohovým kopem. Ve druhém poločase Lukaku upadl na zem a vstřelil branku, ale nejprve byl odsouzen k faulu a gól byl neplatný. Ještě před koncem vstřelil Lautaro další gól, ale ten byl neplatný pro ofsajd. Na konci zápasu porazil Inter Milán AC Milán 1:0. Zatímco si upevnil druhé místo v tabulce, zajistil svým soupeřům 7 zápasů bez vítězství ve všech soutěžích.

Z mého osobního pohledu je toto skóre zcela přijatelné.Ve srovnání s nedávným výkonem hráčů a celistvostí sestavy před zápasem je výhoda Interu Milán daleko větší než toto skóre, takže prohra Milána 0:1 by měla být lepší než očekávané , Co si myslíte, vítejte v komentáři níže, poskytujeme personalizované přizpůsobené Levné Fotbalové dresy, pokud potřebujete, vítejte na konzultaci.